دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال خرید همراه 12تا18 ماه گارانتی 10 سال خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه کن تایوانی،آمریکایی،ایرانی با ارسال و نصب

دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال خرید همراه 12تا18 ماه گارانتی 10 سال خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه کن  تایوانی،آمریکایی،ایرانی با ارسال و نصب

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟!

 یک سیستم تولید کننده آب سالم و گوارا که معمولا زیر سینک ظرفشویی قرار میگیرد و یک شیر کوچیک نیز روی سینک نصب میشود

حتما بخوانید : آب معدنی یا آب تصفیه شده ؟

این سیستم های تصفیه آب با توجه به روش تصفیه و تعداد فیلتر و شکل ظاهریش, حجم و کاراییش متفاوت می باشد! که در ادامه با تمام خصوصیات آن آشنا می شوید

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی صفر تا صد

اولین و مهمترین نکته جهت خرید تصفیه آب خانگی انتخاب شیوه و روش تصفیه است:

به شکلی که در این میان روش RO یا اسمز معکوس کاملترین مدل و روش UF یا مکانیکی ابتدایی ترین روش و پایین ترین میزان تصفیه آب را داراست؛ همچنین روش های دیگری نیز وجود دارند که متداول ترین آنها دو روش ذکر شده فوق میباشند. در روش RO طی فرایندی آب به ۲ شاخه تقسیم شده و آب تصفیه شده درون مخزن هدایت و همزان آب مضر و آلوده به عنوان پساب از دستگاه آب تصفیه کن خارج خواهد شد، به شکلی که این روش توانایی حذف آلودگی های موجود در آب از جمله نیترات،نیتریت،رسوبات گچی و آهکی و فلزات سنگین مانند سرب،جیوه،ارسنیک،کلادیوم و… را داراست اما با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با روش UF طی فرایندی تنها آلودگی و ذرات دُرشت تا قطر ۵ میکرون از آب شهر حذف شده و این سیستم برخلاف دستگاه قبل قادر به حذف نیترات ،نیتریت ،رسوبات گچی،آهکی و… نیست

تفاوت میان دستگاه های تصفیه آب ؟

روش کار تصفیه آب خانگی

یکی از بارزترین تفاوت ها در این دستگاه های آب شرین کن امکان اتصال آنها به برق است به شکلی که اگر دستگاه شما به برق وصل میشود روش آن RO بوده و دارای پمپ و مخزن ذخیره آب تست؛اما چنانچه دستگاه شما غیر برقی است پس پمپ و مخزن نیز ندارد و روش آن UF است.

از جمله تفاوت های دیگر این دو روش وجود فیلتری به نام Membrane (ممبران) است، یعنی چنانچه دستگاه تصفیه آب RO باشد فیلتر مرحله چهارم آن فیلتر ممبران نام دارد و به صورت اسمز معکوس آب را تصفیه خواهد کرد اما اگر دستگاه UF باشد قاعدتا از ممبران خبری نیست و فیلتری معمولی و ساده به جای آن قرار میگیرد؛ چون ممبران برای تصفیه آب با دقت بالا (یک ده هزارم میکرون ) نیاز به وجود پمپ جهت پمپاژ آب دارد که مستلزم اتصال دستگاه به برق است.

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه ؟

برندهای دستگاه تصفیه آب

قطعات و اتصالات به کار برده شده هستند که در نهایت یک محصول باکیفیت و درجه یک را از انواع مشابه آن متمایز میکنند؛ امروزه به دلیل اعمال تعرفه گمرکی بالا بر روی دستگاه های وارداتی و مقرون به صرفه نبودن قیمت تمام شده میتوان قاطعانه گفت دستگاهای آب تصفیه کن وارداتی در کشور وجود ندارد اما در عوض قطعات این دستگاه از تایوان ،چین ،هند ،ترکیه و برخی کشورها وارد میشوند و سپس مونتاژ و اسمبل خواهند شد‌. ضمن اینکه ایران چند سالی است که به تولید آب شیرین کن در نمونه های اسمز معکوس (RO) رو آورده و در جایگاه خوبی نسبت به رقبا قرار دارد به شکلی که اکنون یکی از صادر کنندگان تصفیه آب در آسیا هستیم و رقابت خوبی با سایر کشورها داریم…

حتما بخوانید : جهانی در درون یک قطره

اگر چنانچه به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال هستید باید بدانید اکنون اغلب برندها در ایران نام گذاری میشود و یا برگرفته از اسامی قدیمی آنها و نمونه های غیر اصل میباشد؛اما به این معنی نیست که جنس با کیفیت بالا و اصلی در کشور موجود نداشته باشیم

حتما بخوانید : انواع سنگ کلیه

اگر به دنبال تصفیه آب اصلی هستید باید هنگام خرید نام و برند را فراموش کنید و در عوض دقت کنید تا بر روی قطعات اصلی آن مانند پمپ ،مخزن و سوئیچ ها حک برجسته made in taiwan به معنی تولید تایوان را رویت کنید، در اینصورت میتوان نسبت به کیفیت آن اطمینان حاصل کرد و با خیال آسوده خرید کنید.

آیا دستگاه تصفیه آب آمریکایی در ایران موجود میباشد؟

تکنولوژی ساخت این سیستم یا RO برگرفته از کشور آمریکا می باشد ، به نحوی که نیروی دریایی این کشور آب شور دریا را شیرین و جهت شرب از آن استفاده میکرده اما امروزه با توجه به تولید انبوه این محصول در کشورهای تایوان،چین،کره و ایران بازار داغی در این کشورها به راه افتاده و اما با توجه به شرایط سیاسی میان ایران و آمریکا همچنین خودکفایی ما در تولید این محصول و صادرات انبوه از ایران به سایر نقاط دنیا میتوان قاطعانه گفت هیچگونه خرید و فروش دستگاه تصفیه آب آمریکایی در ایران وجود ندارد.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی کدام است ؟

ایران هم به همت برخی شرکت‌های بزرگ با افتخار جز تولیدکنندگان و صادرکنندگان نمونه در این حوزه است. برندهایی نام‌آشنا مانند : اُلتراتک،ریل واتر،زینود، نایس واترو آراوتک ؛ با به کارگیری بهترین قطعات و متریال از بهترین های تایوانی در بازار ایران هستند و البته بسیاری برند ها و مدل های دیگر مانند سافت واتر ،سی سی کا و…نیز از جمله دستگاه‌های تصفیه کننده ایرانی هستند که محصول اورجینال  آنها چه تایوانی و چه ایرانی  در فروشگاه ما برای شما کاربران عزیز موجود میباشد.

ارزانترین قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است؟

کمترین قیمت مربوط به دستگاه های اینلاین با روش تصفیه مکانیکی ( بدون برق ) است که حدود یک پنجم دستگاه های آب شیرین کن با اسمز معکوس است که این امر به کاملا طبیعی است چون در دستگاه های Ro علاوه بر ۶ فیلتر از قطعات فراوانی مانند: سوئیچ ،اتصالات ، شیر برقی ،پمپ ،مخزن ذخیره آب و آداپتور استفاده شده است که همین امر قیمت محصول را نسبت به دستگاه های شش مرحله ای UF چندین برابر میکند.

دستگاه تصفیه آب کجا نصب میشود؟

جهت نصب این دستگاه های آب شرین کن نیاز به آب ورودی ،برق،خروجی فاضلاب و محلی برای نصب شیر سینک است با توجه به موارد ذکر شده به طور معمول این دستگاه ها همگی زیر سینک ظرفشویی نصب میشوند و به همین خاطر نام زیر سینکی به آنها تعلق گرفته است. هر چند برخی افراد به علت کمبود جا و یا دیگر موارد آن را در پاسیو، بالکن و یا کنار یخچال ساید بای ساید قرار میدهند.

حتما بخوانید : کاربرد فیلتر مینرال

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است ؟

ابعاد دستگاه های تصفیه کننده آب به طور کلی به دو بخش تقسیم میشود:
1.دستگاه  (uf)
ابعاد کوچک و جمع و جوری دارند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند اما دقت فیلتراسیون در آنها پایین است.
طول: 38 cm
عرض: cm 15
ارتفاع: cm 38
وزن: 7 kg

حتما بخوانید : فلوراید موجود در آب مفید است یا مضر؟!

2.دستگاه برقی (ro)
این دستگاها علاوه بر مراحل فیلتراسیون دارای مخزن ذخیره آب بوده و حجم بیشتری را اشغال میکنند ؛ به نحوی که از ۲ درب زیر سینک ظرفشویی یکی از آنها به طور کامل به دستگاه اختصاص پیدا خواهد کرد؛ با خرید دستگاه تصفیه آب به روش ro آب با دقت بسیار بالا تصفیه خواهد شد.

طول: 46 cm
عرض: 36 cm
ارتفاع: 46 cm
وزن: 16 kg

برای خرید دستگاه تصفیه به کجا مراجعه کنیم؟

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه بازار فروش اینترنتی همه محصولات از جمله فروش دستگاه تصفیه آب خانگی داغ است و میتوانید تمامی اجناس را به سادگی در سایت های مختلف بازدید و مقایسه کنید و دستگاه مد نظرتان را سفارش دهید؛ اما اگر چنانچه قصد دارید تا به صورت حضوری دستگاه آب تصفیه کن را مشاهده و مقایسه کنید بهتر است قبل از آغاز پرس جو برای یافتن آدرس فروشگاه ، از فروشنده بپرسید آیا در مغازه و یا شرکتتان محصولات را میتوانیم مقایسه کنیم؟ یعنی ابتدا مطمئن شوید آب شرین کن را در دکور فروشگاه خود موجود داشته باشند و امکان رویت برای شما باشد نه اینکه پس از حضور شما در فروشگاهشان ادعا کنند اجناس ما همگی در انبار است و امکان بازدید نیست ؛که البته این مورد با توجه به گسترش شرکت ها و دفاتر فروش آنلاین در این حوزه کاملا طبیعی است و نمیتوان به فروشندگان خرده گرفت.

حتما بخوانید : سختی آب ( TDS ) چیست؟!

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

اما توجه داشته باشید که برخی وبسایت های معروف و معتبر هم امروزه قیمت هایی نجومی و نامتعارف را همراه با فیلتر ها و قطعات نامرغوب و بی کیفیت ارائه میکنند که متاسفانه کماکان با استقبال خریداران همراه است و این روند جز با تحقیق و دقت بیشتر شما عزیزان هنگام خرید اصلاح نخواهد شد. حتما سعی کنید دستگاهتان را از محلی تهیه کنید که سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)و خدمات پس از فروش قوی و حرفه ای داشته باشند به شکلی که کد اشتراکی برای فایل شما تعریف کنند و زمان تعویض فیلتر و سرویس دوره ای را به شما یادآوری کنند ؛ نصب رایگان ،گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله دیگر خدمات شرکت های معتبر است.


 

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

برندقیمت
دستگاه  cck‌‌ 2,100,000 تومان
 سافت واتر (soft water)  2,200,000 تومان
دستگاه Nice water1,820,000 تومان
دستگاه  ARTEC1,520,000 تومان
دستگاه  AQUATEC1,980,000 تومان
دستگاه  ROYAL1,500,000 تومان
دستگاه  Ultratec1,880,000 تومان
دستگاه  ROTEC3,000,000 تومان
دستگاه ROLEX2,700,000 تومان
دستگاه  زینود Xinode2,910,000 تومان
دستگاه  Real water مدل rw-63,200,000 تومان
دستگاه پیورلاین PURE LINE1,550,000 تومان
دستگاه  آکوا کلر aqua clear1,550,000تومان

دستگاه اورجینال و با کیفیت را چطور پیدا و تهیه کنیم؟
با مراجعه به وبسایت تصفیه کده می توانید علاوه بر گرفتن مشاوره رایگان دستگاه های اورجینال و با کیفیت همراه قطعات اصلی را تهیه کنید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای گارانتی و ضمانت اصالت کالا می باشد.

خرید دستگاه از تصفیه کده چه مزیت هایی دارد؟
مشاوره رایگان قبل از خرید ، ضمانت اصالت کالا ، 12 الی 18 ماه گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش قوی و حرفه ای ، سرویس دوره ای و اعزام تکنسین متخصص و قیمت های منصفانه ، ارسال و نصب توسط ما و …. فقط بخشی از مزیت ها و خدمات می باشد.

اگر مستاجر باشیم آیا میتوانیم این دستگاه رو جابجا کنیم به منزل جدید؟
بله،نصب مجدد دستگاه به راحتی و با سرعت توسط تکنسین های تصفیه کده انجام میگیرد.
و در منزل قبلی ۲ مورد باید اصلاح شود اول سوراخ روی سینک توسط درپوش سینک پوشانده شود و دوم سوراخ روی اتصالات فاضلاب زیر سینک توسط سرویسکار اصلاح شود. 

آیا میتوانیم با توجه به فشار پایین آب شهری دستگاه تصفیه آب نصب کنیم؟
بله دستگاه های ارائه شده توسط ما دارای سیستم اسمز معکوس میباشد که از سیستم پمپاژ قوی و بی صدا بهره میبرد که به سادگی در محل مورد نظر شما قابل نصب است

به اشتراک گذاری

17 دیدگاه دربارهٔ «دستگاه تصفیه آب خانگی»

 1. سلام دیروزکه با شرکتتون تماس گرفتیم و همکارانتون لطف کردن کلی وقت گذاشتن و تمام این توضیحات رو تلفنی به ما دادن
  بعدشم که برای نصب اومدن با توجه به بیماری کرونا خیلی خیلی بهداشتی و با وسواس کار رو انجام دادن و آخرش آب رو آزمایش کردن با توضیحات
  خواستم ازتون تشکر ویژه کنم
  خیلی راضی هستیم از طعم آب و همه چیز
  حتما کسی دستگاه بخواد معرفیتون میکنیم
  مچکرم

  پاسخ
  • سلام خدمت آقای مقدم عزیز
   در تهران پرداخت در محل و بعد از دریافت محصول می باشد
   و در شهرستان پرداخت پس تحویل کالا به پست یا باربری و ارسال تصویر بیژک یا رسید باربری برای خریدار میباشد.

   پاسخ
 2. بسیار کامل، جامع و مفید بود ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار کاربران گذاشتید

  پاسخ
 3. سلام نصب محصول به چه صورتی هست تویط شما نصب میشه یا باهاش فایل آموزشی ارسال میکنید؟

  پاسخ
  • سلام
   ارسال و نصب در شهر تهران رایگان می باشد و در شهر های دیگر ایران اگر شرکت تصفیه کده تکنسین داشته باشد حتما نصب برای مشتری انجام خواهد شد هنگام خرید راهنمایی های کامل و جامع به شما ارائه خواهد شد و اطمینان خاطر داشته باشید تا رضایت صد در صدی بعد از خرید محصول همراه مشتری و پشتیبان مشتری هستیم.

   پاسخ
  • سلام و احترام
   خوشحالیم که اطلاعات برای شما مفید بوده
   بله تمامی دستگاه های ارائه شده توسط ما علاوه بر اورجینال بودن مجهز به سیستم ro نیز می باشد .

   پاسخ
 4. سلام
  ممنون از توضیحاتی که دادید من خیلی از سایت ها رفتم ولی هیچ کدوم همچین راهنمایی کاملی انجام نداده بودند
  توی فروشگاه شما رفتم تعداد دستگاه ها زیاد بود و من گفتم قبل از خرید یه سوال بپرسم که کدوم دستگاه خوبه و برای من که کلیه سنگ ساز دارم بهتره و پاسخ گوی نیاز من هست اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • سلام خدمت شما بزرگوار
   خواهش میکنم باعث خوشحالیه ما هست .
   با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره قبل از خرید را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و به صورت رایگان به شما مشاوره بدهیم.

   با تشکر از توجه شما

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید