وایتوس vitus چیست ؟

وایتوس vitus چیست ؟

وایتوس vitus چیست ؟

مقدمه:

این کره خاکی که ما در آن جای گرفته ایم هر روزه توسط ما انسان آلوده میشود آلودگی های مختلف که زیان های بسیاری را به طبیعت وارد کرده است ولی بحث این مقاله آلودگی با فلزات سنگین مانند سرب(Pb)، مس (Cu)، کادمیوم (Cd) و سایر این عناصر می باشد که توسط انسان از طریق فرایند های شیمیایی تولید و آزاد سازی میشود. برای اینکه درک بهتری از این که وایتوس چیست داشته باشید با تیم تصفیه کده تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ختما بخوانید: فیلتر ممبران ریل واتر

وایتوس vitus چیست ؟

قبل از درک بهتر واتوس بهتر است با باکتری ها، ویروسها ، و میکرو ارگانیسم ها آشنا شوید.
میکرو ارگانیسم ها یا بهتر است از کلمه فارسی شده آن استفاده کنیم ریزسازواره شامل جاندارانی هستند که در طبیعت حتی بر روی پوست و یا درون بدن ما وجود دارند و با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند مانند باکتری‌ها، آغازیان، ویروس‌ها و برخی قارچ‌ها . تا به امروزه بدن انسان یا در برابر این میکروارگانیسم ها مقاوم بوده است یا با آنها در حال جنگ و بقا بوده و یا یک زندگی همزیست را در کنار این جانداران سپری میکرده است ولی نکته ترسناک، اتفاقی میباشد که این میکرو ارگانیسم ها را به جانداری دیگر به اسم وایتوس vitus تبدیل میکند که آینده نسل بشر را به خطر میاندازد میکروارگانیسم هایی خطرناک که روز به روز در سکوت خبری در حال تکثیر هستند بدون آنکه کسی چیزی درباره آنها به ما بگوید.

حتما بخوانید: خرید دستگاه تصفیه آب

چه چیزی باعث تبدیل میکرو ارگانیسم ها به وایتوس میشود؟

همه ما در کتاب های درسی خود در باره تکثیر و تولید مثل باکتری ها و ویروس ها و حتی سرعت قابل توجه آشنا شده ایم. هنگامی که فلزات سنگینی که در بالا به آنها اشاره کرده ایم وارد غشای داخلی این میکرو ارگانیسم ها شده باشد با هر تکثیر و تولید مثل مقداری از این فلزات به میکروارگانیسم تکثیر شده منتقل میشود و این روند در هر بار تولید مثل  و تکثیر اتفاق می افتد این به این معنا نیست که خود فلزات سنگین هم تکثیر میشوند…خیر .. این فلزات فقط در مقدار های مختلف در هر تکثیر بین میکروارگانیسم ها منتقل میشود. و در مدت زمان کوتاهی با ارتشی از این جانداران مواجه می شویم که وایتوس نام دارند.

حال وقتی این اتفاق درون بدن ما و سایر گونه های جانوری رخ دهد ارتشی از این وایتوس ها را تصور کنید که همراه با صلاح مخرب خود به نام فلزات سنگین در بدن ما وجود دارند و از طریق جریان خون، لنف ها در کل بدن ما پخش میشوند.

بله درست حدس زدید فلزات سنگین در تمامی نقاط بدن ما پخش شده است و باعث بیماری های و مشکلات فراوانی برای ما میشود.

بیشتر این وایتوس ها از طریق آب آشامیدنی وارد بدن ما میشوند و کار خود را آغاز میکنند که حتی با جوشاندن آب نیز نمی توانید این فلزات سنگین را از بین ببرید

وایتوس vitus را جدی بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید