بررسی تصفیه آب کیسی

بررسی تصفیه آب کیسی

آیا تصفیه آب کیسی بخریم یا نه؟

امروزه با وجود آلودگی های موجود در آب شهر و با توجه به احساس نیاز افراد و افزایش اقبال عموم نسبت به خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی ، شاهد افزایش تولید و واردات انواع قطعات و اتصالات در حوزه تصفیه آب بوده ایم.
از این رو گونه های متفاوت و مختلفی نیز تولید شده اند که با توجه به نیاز مصرف کننده و حجم، کارکرد و دقت فیلتراسیون با یکدیگر متفاوت هستند.
یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش تصفیه اسمز معکوس (RO) ، دستگاه تصفیه آب کیسی است و علت این نامگذاری میزان شباهت دستگاه تصفیه آب به کیس کامپیوتر است.
اگر شما هم قصد دارید دستگاه تصفیه آب کیسی خرید کنید پیشنهاد میکنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا مزایا و معایب این دستگاه ها را بررسی کنیم.

همانگونه که میدانید کلیه دستگاه های تصفیه آب با روش تصفیه اسمز معکوس، دارای پمپ و مخزن و فیلتر ممبران میباشند ؛ لازم به ذکر است در برخی از دستگاه های کیسی مخرنی بسیار کوچک درون کاور طراحی شده و در برخی مدل ها مخزن به صورت مجزا و در کنار کیس قرار میگیرد. ما در ادامه برخی از عمده ترین مزایا و معایب این محصول را مطرح کرده و در پایان نظر نهایی کارشناسان فروش را عنوان کرده ایم.

مزایا:

✔قابلیت نصب بر روی کابینت و یا زیر سینک ظرفشویی
✔عدم نفوذ آب از سایر قسمت ها بر روی دستگاه به علت داشتن کاور
✔حجم و اندازه کوچک و کاربردی
✔شکل ظاهری زیبا و شیک

معایب:

✔عدم دسترسی آسان به قاب کیس در صورت آسیب و شکستگی
✔عدم وجود برخی قطعات و اتصالات این دستگاه ها
✔عدم وجود فیلتر برای برخی مدل های این محصولات

پیشنهاد ما:

تنها در صورتی خرید این محصول را پیشنهاد میکنیم که فروشنده از وجود فیلتر مصرفی وسایر قطعات به شما اطمینان دهد ضمن اینکه پیشنهاد میکنیم پیش از خرید محصول مد نظرتان حتما مدل و مشخصات آن را با سایر فروشندگان و همکاران در میان بگذارید تا از وجود فیلتر تصفیه آب و سایر قطعات و اتصالات آن اطمینان حاصل کنید.
شما میتوانید جهت دریافت مشاوره تصویر محصول کیسی مد نظرتان را از طریق لینک های زیر برای کارشناسان ما ارسال کنید و نظر آنان را در ارتباط با محصول پیشنهادی جویا شوید…


دیدگاهتان را بنویسید