راهنمای خرید و تشخیص دستگاه سافت واتر اصلی

دستگاه سافت واتر اصلی
تشخیص دستگاه سافت واتر ( Soft water ) اورجینال
راهنمای خرید دستگاه سافت واتر ( Soft water ) اصلی

دستگاه سافت واتر اصلی

راهنمای خرید دستگاه سافت واتر اصلی (Soft water)

تصفیه آب سافت واتر(Soft water) یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین برندهای داخلی تایوان است که امروزه نمونه های متفرقه و غیر اصلی آن در بازار بسیار زیاد است ، فارغ از اینکه آیا شما می توانید دستگاهی بهتر از سافت واتر در این بازار بیابید یا خیر ما در این مقاله سعی می‌کنیم تا با معرفی این دستگاه راهنمای خرید و تشخیص دستگاه سافت واتر اصلی باشیم.
در ابتدا سعی کنید حتماً دستگاه های برقی یا RO با روش تصفیه آب اسمز معکوس خریداری کنید، این در حالی است که برخی فروشندگان دستگاه‌های UF یا مکانیکی که قیمتی به مراتب پایین تر دارند را به عنوان سافت واتر اصلی به فروش می‌رسانند ؛ کاری که آنها انجام می دهد این است که با نصب یک برچسب بر روی دستگاه تصفیه آب بدون پمپ مخزن به راحتی آن را به عنوان تصفیه آب اصلی به فروش می‌رسانند.
حتما توجه داشته باشید سافت واتر اورجینال قطعاً از روش REVERSE OSMOSIS پشتیبانی می کند و دارای پمپ و مخزن و آداپتور بوده و برقی است.

تشخیص دستگاه سافت واتر اورجینال (Soft water)

نکته قابل توجه بعدی هنگام تهیه دستگاه تصفیه آب خانگی این است که حروف و کلمات نوشته شده بر روی دستگاه به صورت پر رنگ و با کیفیت بالا چاپ شده باشند این در حالی است که در نمونه های متفرقه از جوهری بی کیفیت و کم رنگ استفاده شده است. مورد بعدی توجه به تعداد فیلتر است دستگاه سافت ئاتر اورجینال حتماً دارای شش مرحله فیلتر است به شکلی که بر روی جعبه آن نوشته شده است 6 STAGE و نمونه های ۴ و ۵ مرحله و حتی بیش از شش مرحله قطعا متفرقه است.

موارد قابل توجه دیگر هنگام خرید

از دیگر موارد قابل توجه هنگام خرید آب تصفیه کن سافت واتر وجود شیر میکس(MIX) یا شیر تنظیم TDS است این شیر بر روی هوزینگ ممبران قرار گرفته و امکان تنظیم سختی آب را داراست.
اتصالات و کانکشن با کیفیت و درجه یک، فیلتر ذغالی با پایه گیاهی و متریال FOOD GRADE,همچنین پک کامل اتصالات نصب شامل: سه راه استیل و شیر ورودی آب، بست فاضلاب، شیلنگ، آچار هوزینگ،شیر سینک و شیر مخزن از جمله متعلقات و محتویات درون جعبه است.
امروزه سافت واتر یکی از پرفروش‌ترین محصولات تصفیه آب معصومی است که سایر فروشندگان با افزودن فیلترهای مرحله 7و8 آن را به عنوان تصفیه آب سافت واتر ۸ مرحله اصلی به فروش می‌رسانند.


دیدگاهتان را بنویسید