خدمات شرکت تصفیه آب در تهران

شرکت خدمات تصفیه آب

Water purification services company

 

شرکت خدمات تصفیه آب

شرکت خدمات تصفیه آب در تهران شامل چه مواردی میشود ؟

تصفیه کده با ده سال سابقه فعالیت به عنوان مرکز پخش و بورس دستگاه های تصفیه آب و تصفیه هوا و عرضه کننده فیلترهای تصفیه آب خانگی و قطعات و ملزومات انواع آب تصفیه کن خانگی و نیمه صنعتی در شهر تهران است.
سرویس دوره ای و خدمات پس از فروش در تصفیه کده توسط تکنسین های حرفه ای و متعهد صورت گرفته و در زمینه پشتیباتی و خدمات پیشتاز است…
کارشناسان فنی واحد فروش و خدمات پس از فروش در شرکت تصفیه آب به صورت رایگان آماده پاسخگویی سوالات شما جهت خرید بهترین تصفیه آب وبهترین دستگاه تصفیه هوا همچنین ارائه مشاوره و ثبت سفارش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب و پاسخ به سوالات شما عزیزان است.
شرکت تصفیه کده جهت جلب اعتماد شما عزیزان و سهولت در خرید ، امکان پرداخت در محل و تسویه حساب پس از فروش و تحویل و نصب تصفیه آب یا کالا را داراست.
پس از ثبت سفارش و ارسال و نصب رایگان دستگاه تصفیه آب خانگی یک کد اشتراک اختصاصی به نام شما ثبت و سپس تست TDS و سختی آب انجام و آب شهر و تسویه شده با یکدیگر مقایسه خواهند شد؛ و در نهایت با رضایت کامل شما خریدار ارجمند پرداخت وجه صورت گرفته و تسویه حساب انجام خواهد شد.

نکته مهم در خدمات شرکت

نکته مهم اینکه اگر چنانچه در طول دوره ضمانت دستگاه شما دچار آسیب شود هیچگونه هزینه ای اعم از اجرت انجام کار ، هزینه قطعه و حتی ایاب و ذهاب دریافت نخواهد شد و کلیه خدمات به صورت کاملا رایگان و در اولین فرصت انجام میپذیرد.

حتما بخوانید : نصاب تصفیه آب خانگی در تهران

لازم به ذکر است کلیه خدمات مربوط به دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله تعویض فیلتر، تعمیرات، سرویس دوره ای، رفع عیب و رفع نشتی توسط سرویسکاران کارآزموده تصفیه کده با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اسرع وقت صورت میپذیرد.


به اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید