لوازم موجود در پک تصفیه آب

لوازم و اتصالات موجود در پک دستگاه تصفیه آب

 

لوازم موجود در پک تصفیه آب
لوازم موجود در پک تصفیه آب

فرض کنیم شما قصد خرید محصولی را دارید و یا ممکن است پس از سالها استفاده از سیستم تصفیه آب قصد جا به جایی و یا نصب مجدد آن را داشته باشید؛ در اینصورت باید توجه داشته باشید تا کلیه اتصالات و قطعات را از منزل قبلی باز کرده و به همراه بیاورید تا دچار مشکل نشوید.

چه لوازمی درون پک دستگاه تصفیه آب وجود دارد؟!

شیر سینک:

شیر یکی از ملزومات اساسی در دستگاه های تصفیه آب است که بر روی سینک ظرفشویی نصب شده وآب سالم و گوارا از آن خارج میشود؛این شیر در انواع مدل های اهرمی و فلکه ای در بازار موجود است.

سه راهی و شیر پیسوار:

از مهمترین این قطعات باید به سه راه استیل و شیر پیسوار ورودی آب اشاره کرد که منجبر به ایجاد انشعاب و ورود آب شهر به دستگاه تصفیه آب خواهد شد.
به طور معمول میبایست سه راهی تصفیه آب را قبل از شیر پیسوار آب سرد ظرفشویی متصل کنید.

بست فاضلاب:

همچنین هر دستگاه تصفیه آب RO میبایست به خروجی فاضلاب نیز متصل شود تا پساب به آن هدایت شود؛بست فاضلاب این وظیفه را برعهده دارد و به خروجی سیفون زیر سینک ظرفشویی توسط دو پیچ بسته میشود و آب آلوده را از طریق شیلنگی نازک به فاضلاب هدایت میکند.

شیر مخزن:

قطعه ای پلاستیک با دسته آبی رنگ،همانطور که از نامش پیداست بر روی مخزن ذخیره آب نصب میشود که وظیفه انتقال آب از مخزن به شیر سینک را عهده دارست.

شیلنگ:

این شینگ با قطر ۶میل و طول حدود ۵متر است که درون دستگاه ها قرار داشته و برای اتصال به قسمت های مورد نیاز به کار میرود.

ممبران:

فیلتر اصلی و در واقع قلب  تصفیه آب است که باید بسته بندی آن باز شده و با دقت درون هوزینگ قرار بگیرد.

آچار:

همه دستگاه ها یک آچار مخصوص دارند که جهت باز کردن و تعویض فیلترها به کار برده میشود و میبایست آن را حفظ کنید.

اگر هر کدام از موارد زیر درون تصفیه آبی که خرید کرده اید و یا قصد باز کردن آن را از منزل قبلی دارید موجود نباشد شما به هنگام نصب دچار مشکل خواهید شد؛لازم به ذکر است کلیه دستگاه های موجود در بازار میبایست کلیه این قطعات را درون یک پک بسته بندی شده در کارتن اصلی محصول داشته باشند و توجه داشته باشید که نباید مبلغی جداگانه برای خرید این قطعات به فروشندگان بپردازید…


دیدگاهتان را بنویسید