خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و پس از نصب و راه اندازی آن حتماً شما هم نیازمند یک سری خدمات پس از فروش در ارتباط با سیستم های تصفیه آب خواهید بود که انجام این امور معمولا توسط شرکت فروشنده محصول انجام میگیرد؛ مدت زمان خدمات پس از فروش معمولا حداقل یک سال و حداکثر به مدت ۱۰ سال توسط شرکت ها انجام میشود‌؛مفتخریم در تصفیه کده خدمات پس از فروش ۱۰ ساله را با افتخار و با بالاترین سطح کیفی به انجام رسانده ایم و بالاترین میزان رضایت را از نظر مشترکین به خود اختصاص داده ایم.

خدمات پس از فروش  چه مواردی می شود؟

برای آشنایی بیشتر با فرایند خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب و انجام گام به گام مراحل مورد نیاز مشتریان پس از خرید و نصب محصول در ادامه مقاله با ما همراه باشید

ارتباط مداوم با مشتریان

 

ارتباط مداوم با مشتری

▪︎یکی از ابتدایی ترین نیاز های مشتریان، ثبت اطلاعات خریدار ،در سیستم CRM و ارائه کد اشتراک به خریداران است تا پس از خرید به راحتی کد اشتراک خود را عنوان کرده و از خدمات استفاده کنند. تمامی اطلاعات از جمله نام مشتری، آدرس، مدل دستگاه، تاریخ نصب دستگاه تصفیه آب ، اطلاعات تکنسین و تاریخ خرید در آن قید خواهد شد.

▪︎بعد از نصب دستگاه، یادآوری و آلارم SMS موعد تعویض فیلتر و اعزام تکنسین و انجام تعویض فیلتر در زمان مقرر از دیگری مواردی است که به عنوان خدمات پس از فروش برای مشترکین انجام میگیرد و در سیستم crm و سابقه مشترک ثبت میگردد.

پیگیری و رفع مشکلات احتمالی

رفع مشکل و خرابی

▪︎پس از نصب و راه اندازی بعضا احتمال بروز نشتی در دستگاه ها وجود دارد و به همین خاطر میبایست از فعال بودن واحد خدمات پس از فروش اطمینان کافی داشته باشید تا در هر زمان بتوانید به آنان دسترسی داشته باشید.

▪︎اتصال سیستم های تصفیه آب به یخچال های ساید بای ساید نیز از دیگر مواردی است که بعد از فروش و نصب توسط تکنسین های مجرب تصفیه کده صورت میگیرد.

در نظر گرفتن نظر پزشک مشترکان

نظر پزشک

▪︎گاهی به درخواست مشترک و طبق نظر پزشک معالج ایشان، میبایست فیلتر خاصی را برای این مشترکین به دستگاه اضافه و یا کم کنیم و این امر توسط واحد خدمات پس از فروش به سادگی قابل انجام است.

عیب یابی و تعمیرات

عیب یابی و تعمیرات

▪︎رفع عیب _ تعمیرات _ تنظیم فشار شیر تصفیه آبرفع نشتی شیر و سایر اتصالاتتنظیم tds آب کربن گیری و بکواش سیستم های تصفیه آب _افزودن فیلتر _اصلاح سیم کشی برق _ تعویض ترانس رفع صدای پمپ و تعویض شیلنگ کشی همچنین تعویض شاسی دستگاه های کارکرده از جمله اموری است که در تصفیه کده انجام میگیرد.

گارانتی بدون چون و چرا

گارانتی و ضمانت

▪︎کلیه امور مرتبط با بحث گارانتی از جمله تعویض قطعات بصورت کاملا رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه انجام میپذیرد که شامل خدمات پس از فروش در تصفیه کده است.

▪︎انجام امور دستگاه های قدیمی و رفع آسیب های فیزیکی و یا شکستن احتمالی هوزینگ ها به علت وجود فشار آب و افزودن فشار شکن بر روی ورودی دستگاه ها از جمله خدمات تصفیه کده است.

حتما بخوانید: هوزینگ ممبران یا محفظه ممبران چیست ؟

در نظر گرفتن مشتریانی که از قدیم با ما همراه بوده اند

مشتریان قدیمی
مشتریان قدیمی

▪︎برخی مشتریان که از دستگاه های قدیمی استفاده میکنند گاها گزارش هایی مبنی بر شُل شدن شیر سینک و یا کاهش فشار آب تصفیه یا وجود طعم و مزه در آب را گزارش میکنند که به سادگی قابل بررسی و رفع عیب است.

جا به جایی و نصب مجدد برای مشتریان

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب
خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

▪︎بازکردن دستگاه ها هنگام جابه جایی مشترک و نصب مجدد نیز از مواردی است که بسیار مورد تقاضا بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن و به بالاترین سرعت توسط تکنسین های حرفه ای در تصفیه کده انجام میشود.

حد اکثر تلاش برای رضایت مشترکین

رضایت مشتریان

▪︎بررسی میزان رضایت مشترکین از خدمات سرویسکاران و رضایت از لیست قیمت ، پس از انجام کار از جمله مواردی است که در تصفیه کده به دقت و بالاترین میزان مشارکت انجام میگیرد…

شما نیز جهت دریافت خدمات متمایز و برتر مجموعه تصفیه کده میتوانید برای دریافت مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب از طریق لینک های زیر و با شماره های تماس یاد شده ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان ما در تماس باشید…

دیدگاهتان را بنویسید