بهترین دستگاه تصفیه آب برای تولید مواد شوینده چیست؟

دستگاه تصفیه آب برای تولید مواد شوینده

دستگاه تصفیه آب برای تولید مواد شوینده

بهترین دستگاه تصفیه آب برای تولید مواد شوینده چیست؟

اگر شما هم امروزه قصد دارید یکی از تولید کنندگان مواد شوینده مانند مایع دستشویی، مایع ظرفشویی ،شامپو و…در سراسر کشور باشید باید جهت تامین آب تصفیه شده و با کیفیت، درون میکسر از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400گالن استفاده کنید؛
مطالعه متن زیر و ارائه 10 نکته جهت تصمیم گیری ، خرید وانتخاب مناسب ترین مدل دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی جهت تولید مواد شوینده ، حتما به شما کمک خواهد کرد…

1.جهت راه اندازی خط تولید مواد شوینده حتما میبایست از دستگاه تصفیه آب با روش Reverse osmosis اسمز معکوس یا RO استفاده شود.

2.ذرات جامد محلول در آب یا TDS آب خروجی تصفیه شده حتما باید کمتر از 40ppm باشد.

3.جهت تولید مواد شوینده حتما نیاز به مخزن میکسر دارید که طبیعتا طبق قرار با شرکت مد نظرتان میبایست آن را تهیه کنید.

4.اگر احتمال میدهید که ممکن است در آینده میزان تولید خود را افزایش دهید ، سعی کنید از همان ابتدای کار دستگاه تصفیه آب قوی تر و با توان تصفیه بیشتر برای کسب و کارتان تهیه کنید.

5.به طور معمول بهترین گزینه برای انجام این کار خرید یک دستگاه 400 گالن (دارای 4 عدد ممبران 100 گالن) است؛

حتما بخوانید : تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

مقدار تصفیه دستگاه تصفیه آب برای تولید مواد شوینده در روز

دقت داشته باشید که برخی فروشندگان در تبلیغات خود اعلام میکنند دستگاه 400 گالن قادر است تا روزانه 1800لیتر آب را تصفیه کند در حالی که هر گالن معادل 3.75 لیتر است ، و اگر بخواهیم صادقانه با شما سخن بگوییم باید بدانید :
دستگاه 400 گالن نهایتا قادر است 1200لیتر آب را طی یک شبانه روز برای شما تصفیه کند که البته این میزان قطعا پاسخگوی نیاز شما در این کسب و کار خواهد بود.

6.فیلتر ممبران، فیلتر اصلی تصفیه آب در روش RO است و باید دقت کنید تا هنگام خرید بهترین و باکیفیت ترین برند آن را در دستگاه خود به کار ببرید تا به خوبی قادر به کاهش میزان سختی آب بوده و کیفیت محصول تولیدی شما را تضمین کند، بهترین مارک در میان تمامی ممبران های موجود در بازار برند فیلمتک FILMTEC است که البته امروزه نمونه متفرقه و Fake آن نیز موجود است.

7.کیفیت قطعات به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار حائز اهمیت است، تا حد امکان باید از اتصالات و قطعات تایوانی و فود گرید و متریال درجه یک استفاده شود.

8.پس از خرید دستگاه تصفیه آب و نصب و راه اندازی رایگان آن توسط کارشناسان ، شما میتوانید تولید خود را آغاز کنید اما میباست دقت زیادی در تغییر رنگ فیلتر مرحله یک (الیافی) داشته باشید و در صورتیکه این فیلتر به رنگ قهوه ای درآمد باید فورا تعویض شود.

9. اگر دستگاه شما در محیط باز و یا سالن نصب شده است بهتر است در فصل پاییز و زمستان و دمای زیر صفر هوزینگ(محل قرارگیری فیلتر) دستگاه را باز کنید تا از شکستگی هوزینگ ها به علت برودت هوا جلوگیری به عمل آید.

10.در این میان شاید بتوان دستگاه با سایر ظرفیت ها و کیفیت را نیز جهت تولید مواد شوینده تهیه کرد که نسبت به حجم تولید شما متفاوت و مختلف است؛ اما به شما پیشنهاد میکنیم حتما قبل از خرید محصول با کارشناسان تصفیه کده در ارتباط باشید تا تجربیات خود را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهند… 

دیدگاهتان را بنویسید