لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

با توجه به افزایش بی کیفیتی روز افزون آب شهری و افزایش آلودگی های موجود در آب تهیه آب سالم امروز برای افراد و خانواده ها امری مهم تلقی میشود . از این رو یکی از بهترین انتخاب ها و راه کارها برای افرادی که به دنبال سلامتی خود هستند استفاده از دستگاه های آب شیرین کن خانگی می باشد .

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

اولین نکته که قبل از تهیه و خرید ستگاه تصفیه آب خانگی  ذهن افراد را درگیر خود میکند قیمت دستگاه ها می باشد.
و اولین کاری که میکنند پرس و جو در باره قیمت و کیفیت  دستگاه ها می باشد .
و با هجوم انواع اطلاعات نادرست و انواع قیمت ها حتب برای یک برند از دستگاه مواجه می شوند و افراد سود جو با استفاد از همین سردرگمی افراد محصولات بی کیفیت و یا محصولی را با چند برار قیمت واقعی آن در اختیار این افراد قرار میدهند.

از این رو تصفیه کده برای جلو گیری از این اتقاق نا خوشایند تصمیم گرفته است در کنار خدمات قبلی خود همچون محصولات اورجینال و با کیفیت ، مشاوره رایگان قبل از خرید ، گارانتی کردن کیفیت محصولات خود  و خدمات پس از فروش و تنها نگذاشتن شما مشتری های گرامی لیست قیمت واقعی انواع محصولات اور جینال را به شما عزیزان ارائه دهد تا در دام سودجویان و کلاهبرداران گرفتار نشوید.

در زیر لیست قیمت دستگاه های تصفیه آب اورجینال موجود در بازار را می توانید مشاهده بفرمایید و با کلیک روی هر دستگاه به صفحه اختصاصی محصول هدایت شده و جزئیات دستگاه را نیز مشاهده بفرمایید.

لیست قیمت دستگاه آب شرین کن خانگی :

اطلاعات تکمیلی :

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی؟!

آشنایی با انواع مدل تصفیه آب و قیمت آب تصفیه کن خانگی در برندها و مارکهای مختلف و انواع روش های تصفیه آب

با توجه به آلودگی های موجود در آب چند سالی هست که خرید دستگاه  عنوان یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد در آشپزخانه ها به شمار می رود. همین امر موجب شده است تا انواع و اقسام آن در برند ها و مدل های مختلف در بازار به فروش برسد؛ ما در این مقاله سعی داریم ابتدا شما را با انواع روش های تصفیه آب پرفروش و سپس با قیمت حدودی این محصولات آشنا کنیم: ( قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی )

انواع روش تصفیه

روش های تصفیه آب متداول ، که مناسب مصارف خانگی هستند، به دو شاخه تقسیم می شوند :
1.مکانیکی یاUF
در روش uf یا اولترافیلتراسیون آب نهایتاً تا قطر یک میکرون تصفیه شده و قابلیت حذف رسوبات و جرم گرفتگی درون کتری و سماور را ندارد. در این دستگاه ها به طور معمول از ۳ الی ۸مرحله فیلتر استفاده می شود و این دستگاه ها بدون برق کار می کنند. همچنین فضای بسیار کمتری را درون کابینت اشغال می کنند که علت آن عدم وجود پمپ ،آداپتور ،مخزن ،فیلتر ممبران و سایر تجهیزات و قطعات دستگاه های تصفیه آب RO است . ( قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی )

قابلیت دستگاه UF: حذف گِل ،شن ،ماسه ،کلر سموم و آفات شیمیایی،بوی آب و…

مزایای UF: ابعاد کوچک و نیاز به فضای کم، توانایی کارکرد بدون برق، سرعت تصفیه بالا

معایب UF:دقت تصفیه پایین ،عدم توانایی حذف نیترات، سرب ،جیوه، آرسنیک، رسوبات کتری و…

طول عمر فیلترUF: از ۶ ماه تا یک سال

قیمت UF: از 300 الی 650 هزار تومان


2.برقی یا RO
در روش RO یا اسمز معکوس آب تا قطر یک ده هزارم میکرون تصفیه شده و قابلیت حذف ذرات ریز میکرونی از جمله فلزات سنگین و رسوبات گچی آهکی درون کتری و سماور را داراست.
در این دستگاه‌ها به طور معمول از ۶ الی ۸ مرحله فیلتراسیون استفاده می‌شود وبرای روشن شدن و شروع کار نیاز به برق دارند؛ این دستگاه ها در منزل شما درست مانند یک تصفیه خانه کوچک عمل می کنند و قطعاتی از قبیل مخزن، ذخیره آب، پمپ ،ترانس و قطعات دیگر را در خود جای داده اند به همین علت فضای بیشتری را اشغال خواهند کرد.


قابلیت دستگاه RO: حذف گِل و لای ،شن و ماسه، کلر، سموم و آفات شیمیاییّ بوی نامطبوع همچنین حذف نیترات ،نیتریت ،سرب ،جیوه ،آرسنیک ،کلادیوم ، قارچها ،باکتریها و ذرات درشت تر از یک ده هزارم میکرون است.

مزایای RO: دقت تصفیه فوق العاده بالا ،وجود ذخیره همیشگی آب سالم حتی در صورت قطعی آب شهر ،حذف کامل قارچها ،باکتریها ،نیترات و…

معایب RO: ابعاد بزرگتر و نیاز به فضای بیشتر جهت نصب، نیاز به برق

طول عمر فیلترها: از ۶ ماه تا ۲ سال

برخی دستگاه ها با روش REVERSE OSMOSIS یا اسمز معکوس نیز وجود دارند که به شکل کیس کامپیوتر و درون باکس قرار دارند، یکی از معایب این دستگاه ها عدم وجود قطعات و فیلترهای آن در بازار است و همین امر موجب شده تا در لیست  قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بالای لیست قرار بگیرد و قیمتی بسیار بالا تر نسبت به سایر دستگاه های متداول و رایج داشته باشند.
همچنین به علت اینکه فیلترها باید به همراه هوزینگ ممبران به طور کامل تعویض شوند این دستگاه ها هزینه نگهداری و تعویض فیلتر بسیار بالاتری نسبت به سایر دستگاه های اسمز معکوس دارند…

لازم به ذکر است با مراجعه به سایر مقالات سایت تصفیه کده، می توان دریافت که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب را چگونه تشخیص دهیم ؟!


به اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید